Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Kampanyalar


RADYOFREKANS CİLT YENİLEME
RADYOFREKANS CİLT YENİLEME
GÖZ VE BOYUN DAHİL OLARAK HAFTA 1 KEZ 30 DK.UYGULAMA EN FAZLA 10 SEANSLIK SONUNDA CİLT ELASTİKİYETİNİ KAZANIR VE KIRIŞIKLARDA HAFİFLEME GÖRÜLÜR.29 MART 2014 TARİHİNE KADAR 6 SEANS RADYOFREKANS ALANA 3 SEANS *****LIFTING MASK UYGULAMASI HEDİYEMİZ************IPL EPİLASYONDA % 30 VARAN İNDİRİM
IPL EPİLASYONDA % 30 VARAN İNDİRİM
ACISIZ, 6 CİLT TİPİNDE EN İNCE AÇIK TÜYLERDE DE ETKİLİ SİSTEM.KENDİNİZE ZAMAN AYIRIN VE BEDENSEL-ZİHİNSEL RAHATLAMA İÇİN MASAJ
KENDİNİZE ZAMAN AYIRIN VE BEDENSEL-ZİHİNSEL RAHATLAMA İÇİN MASAJ
Türk düşünürü tıp adamı İbni Sina da (M.S.980-1037) masajın yararlarından söz etmiştir. "Hekimler yalnız hastalıkların değil aynı zamanda sağlığı sürdürmenin nedenlerini de göz önüne almalıdır." diyen İbni Sina yüzyıllar öncesinden koruyucu sağlık hizmetlerinin önemine dikkat çekmiştir. Sağlığın korunması için egzersiz yapmanın ve beraberinde vücudu masaj ile ovmanın yararlarına değinmiştir.

16. yüzyılda, gerek hekimler gerek ortopedist ve cerrahlar; bütün medikamentöz ve cerrahi müdahalelerin üzerinde masajın etkisini kabul etmiş ve cerrahide kullanmışlardır. Kaptan Cook, 1779'da 12 Tahiti'li kadının kendisine baştan ayağa masaj yaptığında ağrılı siyatiğinin nasıl geçtiğini anlatmıştır. Sir George Simpson "Dünya Çevresinde Yolculuk" (1889) adlı seyahatnamesinde, Sandwich adaları halkı hakkında şunları yazmıştır: "Her gün, hatta her saat kendilerine mükellef ziyaretler çeker çok az egzersiz yaparlar ya da hiç yapmazlar ama her yemekten sonra ve istenirse ya da uygunsa daha sık olmak üzere sürekli masaj yaptırarak yorgunluk ya da bitkinliğe mahal vermeden kan dolaşımı ve sindirimi düzenlerler."


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


RADYOFREKANS CİLT YENİLEME

GÖZ VE BOYUN DAHİL OLARAK HAFTA 1 KEZ 30 DK.UYGULAMA EN FAZLA 10 SEANSLIK SONUNDA CİLT ELASTİKİYETİNİ KAZANIR VE KIRIŞIKLARDA HAFİFLEME GÖRÜLÜR.29 MART 2014 TARİHİNE KADAR 6 SEANS RADYOFREKANS ALANA 3 SEANS *****LIFTING MASK UYGULAMASI HEDİYEMİZ************

BodyFormer: Kasları kuvvetlendirir,metebolizmayı aktive eder.Vücutta toksinlerin atılmasını kolaylaştırır.Lokal incelme,sıkılaştırma ve selilüt programlrı vardır.

BadySon;
Ultrasound ile elektrostimülasyonun incelme,vücud şekillendirme ve selilüt bakımları üzerindeki etkisi BadySon ve Body Former 2 cihazı ile uygulanabilir.
 
WRAP; Babor wrap sensation bakımında kullanılan deniz tuzu ile cilt görünümüne destek olabilir.Peeling formunda ve içinde banyo katkı maddeleri bulunan deniz tuzu cildinizdeki nem deposuna yardımcı olabilir.
 
Starvac; El masajı ile yapılan tekniklerin yararları gibi cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.Lenf ve Kan dolaşımını uyarmaya yardımcı olur.Toksinlerin atılmasını sağlar.Ameliyat öncesi ve sonrası lenf drenajını kazanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda vücud hatlarını şekilendirmesine yardımcı olur. 
        
BotPress; BotPress vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak vücuttaki ödemi, lenf drenaj atımı  sağlar.
       
  • Uygulama sonrası vücuttaki su tutulumunu azaltmakta,
  • Selilütler azalmakta,            
  • Ameliyat sonrası normalden daha hızla iyileşme ve                                 
  • Kalori tüketiminde,metebolizma hızlanmasında yardımcı olabilir. 
              
DYNA MED(OKSİJEN BAKIMI) 
           
     Havadaki oksijeni sirküle ederek yüz ve vücut için uygulanan çok özel bir bakımdır.Vücutdun toksinlerden arınmasına, kasların rahatlamasına,enerji ve dayanıklılığı artırmaya,cildin sıkılaşmasına,ışıldamasına yardımcı olur. 
    
      Dyna med SPA sistemi olan medical ve spa teknolojillerini kombine ederek oksijen terapisi,ısı terapisi,yatıştırıcı sistemi,aroma terapi ve sters terapisine aynı anda uygulanarak metabolizmayı harekete geçiriyor.
 
Yosun: Yüz ve vücutta uygulanbilen yosun bütün metebolizmayı hareketlendirerek,lenf akışını hızlandırır.İçerisindeki mineraller,maden,olibo elementler,deniz suyu ile insan kanı plazması ile aynı özelikleri taşıdığından kana kadar ulaşabilen tek ve çok özel bir bakım sağlar.Ağrı giderme özellliği vardır.Selilütün azalmasına yardımcı olur. Hücre yapısını kazanmasına yararı vardır. 
 
Çamur;Vücuda nem verir,canlandırır, kan dolaşımını hızlandırır.Cildin nem oranını yükseltip pürüsüzleştirir. 
    
Tuz; Cildi yumuşak ve pürüsüz bi hale getirmek,ölü hücrelerden arındırmak ve cildin daha rahat nefes almasını sağlamak amacıyla yapılan özel bi bakımdır. 
 
Cool Mask; Vücudun şekillenmesine özelikle selilüt konusunda yardımcı bakımdır.Ciltte kan dolaşımını ve hücreler arası alış verişi hızlandırır.          Copyright © 2009 - 2012 Lotüs Güzellik Merkezi. Tüm hakları saklıdır.

Design by Redline Tasarım