Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Kampanyalar


RADYOFREKANS CİLT YENİLEME
RADYOFREKANS CİLT YENİLEME
GÖZ VE BOYUN DAHİL OLARAK HAFTA 1 KEZ 30 DK.UYGULAMA EN FAZLA 10 SEANSLIK SONUNDA CİLT ELASTİKİYETİNİ KAZANIR VE KIRIŞIKLARDA HAFİFLEME GÖRÜLÜR.29 MART 2014 TARİHİNE KADAR 6 SEANS RADYOFREKANS ALANA 3 SEANS *****LIFTING MASK UYGULAMASI HEDİYEMİZ************IPL EPİLASYONDA % 30 VARAN İNDİRİM
IPL EPİLASYONDA % 30 VARAN İNDİRİM
ACISIZ, 6 CİLT TİPİNDE EN İNCE AÇIK TÜYLERDE DE ETKİLİ SİSTEM.KENDİNİZE ZAMAN AYIRIN VE BEDENSEL-ZİHİNSEL RAHATLAMA İÇİN MASAJ
KENDİNİZE ZAMAN AYIRIN VE BEDENSEL-ZİHİNSEL RAHATLAMA İÇİN MASAJ
Türk düşünürü tıp adamı İbni Sina da (M.S.980-1037) masajın yararlarından söz etmiştir. "Hekimler yalnız hastalıkların değil aynı zamanda sağlığı sürdürmenin nedenlerini de göz önüne almalıdır." diyen İbni Sina yüzyıllar öncesinden koruyucu sağlık hizmetlerinin önemine dikkat çekmiştir. Sağlığın korunması için egzersiz yapmanın ve beraberinde vücudu masaj ile ovmanın yararlarına değinmiştir.

16. yüzyılda, gerek hekimler gerek ortopedist ve cerrahlar; bütün medikamentöz ve cerrahi müdahalelerin üzerinde masajın etkisini kabul etmiş ve cerrahide kullanmışlardır. Kaptan Cook, 1779'da 12 Tahiti'li kadının kendisine baştan ayağa masaj yaptığında ağrılı siyatiğinin nasıl geçtiğini anlatmıştır. Sir George Simpson "Dünya Çevresinde Yolculuk" (1889) adlı seyahatnamesinde, Sandwich adaları halkı hakkında şunları yazmıştır: "Her gün, hatta her saat kendilerine mükellef ziyaretler çeker çok az egzersiz yaparlar ya da hiç yapmazlar ama her yemekten sonra ve istenirse ya da uygunsa daha sık olmak üzere sürekli masaj yaptırarak yorgunluk ya da bitkinliğe mahal vermeden kan dolaşımı ve sindirimi düzenlerler."


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Hakkımızda

 

                Lotüs 1989 yılından günümüze Türkiye'de Kozmetik ve Kozmetik Teknolojisi'nin profesyonel anlamda   öncülüğünü yapan Güzellik ve Bakım   Salonlarından biri oldu. Yenilikleri takip etmek ve ilklerin temsilcisi olmak hedefi oldu. Pasif jimlastik, lokal incelme, MYO lifting, vücut bakımları, cilt bakımları Lotüs'te hanımların hizmetine sunuldu.
  
                1994 senesinde birimlerinin arasına Kuaför, Solaryum ve SPA eklendi. Dermolife sistemle vücut SPA ve Pedikür SPA keyfini ve lüksünü misafirlerine sundu. Clup Cart sistemi ile Lotüs ailesinin bir bireyi olmanın ayrıcalığının avantajlarını yaşattı.
  
               2006 Mayıs ayında ise Lotüs ailesine Vücut ve Yüz Oksijen (DYNOMED), IPL sistemle Epilasyon,Vücut şekillendirmede Starvac, Body Sun , Body Former, Dermolife, Masaj hizmetleri ile güvenli   hijyen, şık   güleryüzlü   profesyonel ekibi   ile   yenilenerek sizleri ağırlamaya devam etmektedir.
   
Sizler bizim için herzaman çok özelsiniz. Beraber büyüdük aile olduk...   
  
Sizler bizim için çok değerlisiniz...


         Copyright © 2009 - 2012 Lotüs Güzellik Merkezi. Tüm hakları saklıdır.

Design by Redline Tasarım